Programma

Hier zie je alle artiesten die hun medewerking hebben toegezegd aan Bevrijdingsfestival Drenthe.

Vergeet je ook zeker niet aan te melden voor het Vrijheidscollege met Prem! Hij gaat graag de discussie over waar de grens licht van vrijheid van meningsuiting en of je mensen mag kwetsen ten koste van deze vrijheid. Aanmelden voor dit college kan hier!

 

Moonlight Big Band 11:00 - 12:00

Moonlight Big Band

Evenementenservice.nl Mainstage
Coen Leenheer 12:00 - 12:15

Coen Leenheer

Ziengs Dance Stage
Josie Miller 12:00 - 12:15

Josie Miller

Aviko Local Heroes Stage
Rik Vinke 12:10 - 12:45

Rik Vinke

SENA Performers Stage
RemQ 12:15 - 12:30

RemQ

Ziengs Dance Stage
Lisa Eising 12:15 - 12:30

Lisa Eising

Aviko Local Heroes Stage
SonicNoise 12:30 - 13:00

SonicNoise

Ziengs Dance Stage
Nicole Wairata 12:30 - 12:45

Nicole Wairata

Aviko Local Heroes Stage
The Kik 12:45 - 13:45

The Kik

Evenementenservice.nl Mainstage
MUAD 13:00 - 13:15

MUAD

Aviko Local Heroes Stage
Robbert Hagedoorn 13:00 - 13:30

Robbert Hagedoorn

Ziengs Dance Stage
Daisy 13:15 - 13:30

Daisy

Aviko Local Heroes Stage
Timo de Jong 13:45 - 14:15

Timo de Jong

SENA Performers Stage
Vreemde gasten 13:45 - 14:15

Vreemde gasten

Aviko Local Heroes Stage
Miguell Kaidel 14:00 - 14:30

Miguell Kaidel

Ziengs Dance Stage
Mr. Polska 14:15 - 15:00

Mr. Polska

Evenementenservice.nl Mainstage
Essentials 14:30 - 15:30

Essentials

Ziengs Dance Stage
DJ Nizzle Viddy 14:30 - 14:45

DJ Nizzle Viddy

Aviko Local Heroes Stage
DJ Thyrza 14:45 - 15:00

DJ Thyrza

Aviko Local Heroes Stage
Jooz 15:00 - 15:30

Jooz

SENA Performers Stage
DJ Wessel 15:00 - 15:15

DJ Wessel

Aviko Local Heroes Stage
DJ Rewike 15:15 - 15:30

DJ Rewike

Aviko Local Heroes Stage
Brooklyn Funk Essentials 15:30 - 16:30

Brooklyn Funk Essentials

Evenementenservice.nl Mainstage
Asino 15:30 - 17:00

Asino

Ziengs Dance Stage
Almost Weekend 15:30 - 15:45

Almost Weekend

Aviko Local Heroes Stage
Brent 15:45 - 16:00

Brent

Aviko Local Heroes Stage
Triple Trouble 16:15 - 16:45

Triple Trouble

Aviko Local Heroes Stage
Loop Alley 16:30 - 16:55

Loop Alley

SENA Performers Stage
Orange Skyline 17:00 - 18:00

Orange Skyline

Evenementenservice.nl Mainstage
Mauricio la Bass & Naomi Francis 17:00 - 18:00

Mauricio la Bass & Naomi Francis

Ziengs Dance Stage
View For a Day 17:00 - 17:30

View For a Day

Aviko Local Heroes Stage
Joost Dijkema 17:45 - 18:30

Joost Dijkema

Aviko Local Heroes Stage
Blackbriar 18:00 - 18:30

Blackbriar

SENA Performers Stage
DJ Jean 18:00 - 19:00

DJ Jean

Ziengs Dance Stage
Antwerp Gypsy-Ska Orkestra 18:30 - 19:30

Antwerp Gypsy-Ska Orkestra

Evenementenservice.nl Mainstage
DJ Ziggy 19:00 - 20:00

DJ Ziggy

Ziengs Dance Stage
Tot&met 19:00 - 19:45

Tot&met

Aviko Local Heroes Stage
Haas 19:30 - 20:00

Haas

SENA Performers Stage
Praia del Sol 20:00 - 21:00

Praia del Sol

Ziengs Dance Stage
Fais 20:00 - 20:30

Fais

Evenementenservice.nl Mainstage
Sue The Night 20:30 - 21:15

Sue The Night

SENA Performers Stage
Sterrenwacht 20:30 - 21:00

Sterrenwacht

Aviko Local Heroes Stage
Billy The Kit 21:00 - 22:00

Billy The Kit

Ziengs Dance Stage
Mooi Wark 21:15 - 22:15

Mooi Wark

Evenementenservice.nl Mainstage
Grinner! 21:45 - 22:15

Grinner!

Aviko Local Heroes Stage
The Antidote 22:00 - 23:00

The Antidote

Ziengs Dance Stage
Daimy Lotus 22:15 - 23:00

Daimy Lotus

SENA Performers Stage
The Partysquad 23:00 - 00:00

The Partysquad

Evenementenservice.nl Mainstage
Overruled 23:00 - 23:45

Overruled

Aviko Local Heroes Stage